CZ EN

Reporty z našich eventů a exhibic

máme skvělé zážitky, o které se s vámi chceme podělit

21.06.2018 - 27.06.2018

Druhá polovina Června byla plná akcí

Série exhibičních vystoupení na roadshow, významných kulturních akcích i dobročinné akci. To vše přinesla druhá polovina Června v podání našeho týmu.

 

21.06.2018 – Skákejme pro zdravé srdce – Ústí nad Labem 

Nadační akce v městě Ústí nad Labem měla za cíl zabavit děti sportem, ale i poučit o zdravotních rizicích. Součástí bylo i menší divadelní představení a exhibice lokálních sportovců. Díky indispozici jednoho z místních jezdců jsem zaskočil a snad pobavil přihlížející děti ze základních škol. Akci natáčela TV Nova

--
22.06.2018 – Exhibice MEGAPIXEL Den DRONŮ – Ostrava 

Závěr třídílné roadshow pro MEGAPIXEL, zaměřené na zájemce o dronové létání končila v Ostravě, kam jsem se vypravil i já. Těsně před deštěm jsem stihl ukázku pro lidi z workshopu na louce nedaleko Ostravského centra Plaza.


23.06.2018 – Dřevařské a lesnické dny 2018 – Rýmařov 

Jako v loňském roce, tak i letos mne pozval Martin Šimůnek na mega akci nedaleko Kerska, kde jsme v rámci dřevařských a lesnických dnů bavili diváky exhibicí na kole a jednokolce. Organizátor si Martinovu účast rovnou pojistil i pro příští rok.


27.06.2018 – Sportovní hry seniorů – Nový Bor 

Za Martina jsem zaskakoval i na sportovní akci zaměřené na seniory v Novém Boru, kde se mohli staroušci bavit na sportovním dni i se svými příbuznými, kteří je v domově navštívili. Museli toho v životě hodně zažít a vidět, tak snad to moje skákání na kole zlepšilo jejich náladu, stejně jako mojí, když jsem viděl úsměv na jejich tvářích.

 box_image box_image box_image box_image box_image box_image box_image box_image


SLEDUJTE NÁS NA SOCIÁLNÍ SÍTÍCH

Aby jste nepřišli o žádnou informaci na našem serveru, spojte se s námi na facebooku.
rss