CZ EN

TVOŘÍME NEJLEPŠÍ BIKOVÉ ZÁŽITKY

profesionální exhibice na malých akcích, veletrzích, ... neděláme rozdíly

FORBIKES 2018 - Mistrovství ve skocích 2018

Náš tým v uplynulém víkendu organizoval po roční přestávce doprovodný program na veletrhu FORBIKES. Martin Šimůnek připravil kromě exhibic Trialového sportu a volného ježdění na umělých překážkách, i Mistrovství ve skocích na kole – pokusy o překonání Českých rekordů.

Jednoduchý koncept, který ukáže jak na tom jezdci jsou po skokové stránce a je ideální formou posunutí vlastních limitů.

 

Připraveno bylo 6 disciplín, ale díky vyššímu počtu jezdců a menšímu časovému bloku byla jedna disciplína ubrána. Finálně tak jezdci startovali v Přeskoku ze zadního na zadní kolo, Přeskoku s převýšením, Stabilitě na zadním kole, Skoku bokem přes pásku a ve Zkracujícím se výskoku na 8 palet. Jako v minulém ročníku si vzal rozhodcování na starosti Petr Jeřicha ve spolupráci s Martinem Šimůnkem.

 

Kategorie byli samozřejmě horská kola a dvacetipalcové speciály. Konečné pořadí bylo:

 

Trialové speciály 20“  (1.místa / 2. místa / 3. místa)

  1. Honza Šmíd (2x / 3x / 0x)
  2. Mára Pochtiol (2x / 1x / 2x)
  3. Mára Buchtele (1x / 1x / 0x)

… na dalších místech

Lukáš Valný

Míra Brunclík

Jiří Sehnal

 

Horská kola 26“

  1. Vlasta Kabeláč Čiháček (3x / 1x / 1x)
  2. Lukáš Müller (1x / 3x / 0x)
  3. Tomáš Kočička (1x / 1x / 2x)

… na dalších místech

Jirka Šilhán

Marek Tryner

Michal Budský

 

 

 

Celkem se na akci během všech třech dnů vystřídalo více než 20 jezdců / jezdkyň. Asi největší smůlu měl Adam Kosík, který dorazil v neděli a během 5-ti minut si způsobil zranění díky poruše zadní brzdy (přejeme rychlé uzdravení).

 

Mezi největší překvapení patřil výkon Máry Buchteleho, který díky změně kola a zimní přípravě v Nupakách / Motole předvedl něco, co nikdo nečekal a šlapal na paty i papírově silnějším jezdcům. Prakticky to samé by se dalo zopakovat u Máry Pochtiola, který ve Skoku s převýšením dokázal během několika pokusů vyměnit malé kolo za 20-ti palcový speciál a na obou předvést opravdu velké skoky. Vítězství v kategorii „dvacítek“ šlo k Honzovi Šmídovi, který i přes antibiotika předvedl pěkný výkon ve všech disciplínách korunovaný překonáním rekordu v poslední disciplíně.

 

V horských kolech stojí za zmínku Jirka Šilhán, který bohužel své kolo zlomil a startoval tak na Streetovém kole, které skutečně na tento typ skoků úplně není. Bohužel se všech disciplín kvůli pracovním a rodinným povinnostem nestihl zúčastnit Marek Tryner a Michal Budský, kteří bez rozcvičení zkusili své štěstí aspoň v některých. Celkové vítězství bral Vlasta Kabeláč Čiháček.

 

Pěkné bylo sledovat zájem diváků i o výkony Jirky Sehnala a jezdců z MTB & TRIAL Mraveniště Říčany v kombinaci s dospělým trialem. Prostě od 4 let do 45-ti.

 

Díky Martinovi Šimůnkovi, Lukáši Valnému a všem co pomáhali stavět i rozebírat za uskutečnění této akce.

 

cihi@trialshow.cz

NAŠE POSLEDNÍ EXHIBICE A EVENTY

kde jste nás mohli vidět

06.04.2018 - 08.04.2018

FORBIKES 2018 - Mistrovství ve skocích 2018

Náš tým v uplynulém víkendu organizoval po roční přestávce doprovodný program na veletrhu FORBIKES. Martin Šimůnek připravil kromě ex...

box_image

17.03.2018

Exhibice reprezentační ples města Stráž pod Ralskem

Jak Šimon pozval Vlastu na ples - no to zní trochu zvláštně, ale Martin Šimůnek pozval svého padawana Vlastu Kabeláče Čiháčka na zásk...

box_image

03.03.2018

Exhibice ples FK Slovan Chabařovice

Lukáš Valný a Mára Tryner vyrazili na ples FK Slovanu Chabařovice, z kterého se vyklubala hodně slušná a velká akce s dlouholetou tradic...

box_image
DALŠÍ EXHIBICE A EVENTY
Archiv reportů z exhibic a eventů


SLEDUJTE NÁS NA SOCIÁLNÍ SÍTÍCH

Aby jste nepřišli o žádnou informaci na našem serveru, spojte se s námi na facebooku.
rss