CZ EN

Tvoříme nejlepší bikové zážitky

profesionální exhibice na malých akcích, veletrzích, ... neděláme rozdíly

Zajišťujeme

Event management


... navrhneme a zorganizujeme vaše eventy.
 Zvládneme sportovní, společenské, firemní i kulturní. Každý kdo s námi spolupracuje se může spolehnout, že mu formou přímé spolupráce i subdodávky poskytneme vše co požaduje, pohlídáme hladký průběh akce a budeme jednat flexibilně a samostatně.

 

 

 


Snažíme se být nejen ozdobou Vaší akce, ale i pomoci s čímkoliv je třeba. Pokud chcete klidně zajistíme kompletní akci na klíč, včetně vytvoření zázemí, scénáře, designu / grafického visuálu akce, personálu a dalších nezbytných součástí. Máme vlastní grafické studio a kvalitní tiskařské zázemí. Zvládáme dopravu i výrobu. V našem týmu jsou iprogramátoři, kteří dokáží rychle zpracovat webovou prezentaci, nebo microsite k dané akci.

Příklad 1: komplexní webová prezentace společnosti TM Servis - the technical motion s.r.o., s kterou velmi úzce spolupracujeme. Jedná se o skutečně aktuální společný projekt.


NAŠE POSLEDNÍ EXHIBICE A EVENTY

kde jste nás mohli vidět

22.05.2018

Dětská Olympiáda - školky

Na pozvání kamaráda z Olympijského výboru vyrazil Vlasta předvést trochu toho Cyklotrialového umění, dětem školkou povinným na jejich ...

box_image

12.05.2018

HK dětský závod Kladno - VELO

Vlasta reportuje:

Díky za pozvání Martina Raufera z časopisu VELO jsem v sobotu odpoledne po návratu z lokálních XC závodů ...

box_image

10.05.2018

Vyjížďka TRAILGUIDES

S klukama z Trail-guides.cz se znám už nějaký ten pátek a padla myšlenka, ukázat lidem co se na kole dá jezdit a zkusit je i něco naučit....

box_image
DALŠÍ EXHIBICE A EVENTY
Archiv reportů z exhibic a eventů


SLEDUJTE NÁS NA SOCIÁLNÍ SÍTÍCH

Aby jste nepřišli o žádnou informaci na našem serveru, spojte se s námi na facebooku.
rss