CZ EN

Reporty z našich eventů a exhibic

máme skvělé zážitky, o které se s vámi chceme podělit

03.03.2017 - 04.03.2017

Exhibice maturitní ples Rakovník, sportovní ples Milotice a Šimi trénink Doksy

Pozvali si nás maturanti z Rakovníku, kteří chtěli svůj ples někam posunout a bylo to pořádně našlápnutý. Hned u vchodu nás uvítal celý ročník ve spodním prádle a kostýmech samby. Mezinárodní předtančení a na závěr my s naší exhibicí. Vedle hlavního moderátora akce se mikrofonu chopil i Petr Jeřicha, toho času na mardoce a společně vytvořili slušnej kotel pro Vlastu Kabeláče Čiháčka a Lukáše Valného. Přes 500 lidí, efekty, dobrá hudba. Prostě ideální večer.

 

Po Rakovníku se razilo na Moravu do Milovic. Komornější akce, ale plná sportovců a krásných Moravských pa... tedy žen. Tombola narvaná, že jsme nemohli ani skákat na pódium, ale diváci byli skvělý. Vlasta kvůli nemoci už spíš jen moderoval a odjel závěr, ale Lukáš jel naplno.

 

No a na závěr jsme vyrazili do Doks na trénink za Martinem Šimůnkem, který všechny co dorazili pořádně vytrestal a ukázal, že tohle je jeho království. Pískovce, do kopce a na 24" dával takovým stylem, že se to těžko chápe. Prostě nejlepší trénink, když je někdo lepší a člověk se může učit. Jen nerozbít na závěr kolo by bylo rozumější.

 

Díky ti Martine, maturantům i sportovcům co si nás pozvali a umožnili prožít další nezapomenutelný víkend.

box_image box_image


SLEDUJTE NÁS NA SOCIÁLNÍ SÍTÍCH

Aby jste nepřišli o žádnou informaci na našem serveru, spojte se s námi na facebooku.
rss