CZ EN

Reporty z našich eventů a exhibic

máme skvělé zážitky, o které se s vámi chceme podělit

21.05.2017 - 04.07.2017

Exhibiční týden

Vlasta reportuje:

28.5.2017 – Dětský den Říčany

Tradiční exhibice našeho klubu MTB & TRIAL MRAVENIŠTĚ na dni dětí, kde se představilo cca 12 lidí, včetně našich nováčků i ostřílených střelců. Společně s Lukášem Valným, Márou Trynerem a Eliškou Hříbkovou jsme udělali i exhibici u hlavního pódia, které sousedilo s naším mobilním Trialovým parkem a překážkami. Díky všem za účast, pomoc a příjemně strávený den.


2.6.2017 – Exhibice ke 175.výročí značky CASE – letiště Kámen u Pelhřimova

Akce, kde jste mohli vidět můj dres, ale bohužel ne mě. Dva dny před akcí jsem si bohužel zlomil malíček na noze v hlavním článku u kloubu. Rád bych napsal, že při tréninku a zkoušení megaskoků, ale stalo se to při cestě s Nikolkou ze školky, kdy se zastavila a já jí kopl bosou nohou zezadu do paty botičky. No dělají je pořádně tvrdé, jen co je pravda. Křupnutí nebylo nic moc a rentgen potvrdil kompletně zlomenou kost. Znamená to minimálně týden klidu, týden zkoušek horáka pomalu zkoušet Trial. Díky moc Lukáši Valnému a Márovi Trynerovi, že si udělali čas a vzali za mě nejen tuto ukázku, ale i pár dalších. Samotná akce byla oslavou výrobce zemědělské a stavební techniky, který zaplnil letiště stroji za téměř 1 miliardu a připravil opravdu velkolepou akci, kde se na ničem nešetřilo.


4.6.2017 – Dětský den Dušníky

Velký dětský den, kde z letadla shazovali dětem pamlsky přímo na trávník. Kluci přijeli, rozbalili překážky a začalo strašně pršet. Protože do toho šli prsama, tak ukázku odjeli i s velkým úspěchem a jen minimem pádů. Díky za to.box_image box_image box_image box_image box_image box_image box_image


SLEDUJTE NÁS NA SOCIÁLNÍ SÍTÍCH

Aby jste nepřišli o žádnou informaci na našem serveru, spojte se s námi na facebooku.
rss