CZ EN

Reporty z našich eventů a exhibic

máme skvělé zážitky, o které se s vámi chceme podělit

06.06.2017 - 10.06.2017

Jihlava, Rýmařov a Zubří - tam všude byl náš tým

6.6.2017 – DOPRACENAKOLE – Jihlava finále - Vlasta sice ještě o berlích, ale se zdatnou pomocí Martina Šimůnka – naší České Trialové legendy – a Máry Trynera – vítěze Českého poháru - jsme vyrazili do Jihlavy na exhibici v rámci projekdu Dopracenakole, tedy konkrétně jeho finálové části. Krásné počasí a hromada dětí na polední část byla super. Bohužel odpoledne se nám trochu zatáhlo a po deseti minutách exhibice začalo pršet. Prokázali jsme akčního ducha a závěr exhibice přesunuli do velkého stanu na pódium, kde se odjelo ještě dobrých 15 minut. Na druhou ukázku bylo opravdu plno a lidé se do stanu všichni nevešli, ale o to byla lepší a hutnější atmosféra. Já si jí užil o to víc, že jsem měl v ruce mikrofon.

 

 


9.6.2017 – Den města Rýmařova

Kluci vybaveni dresy, týmovým autem a překážkami, vyrazili na dvoudenní šňůru do Rýmařova a Zubří. Rýmařov byl první zastávkou, kde se jela po 22hodině exhibice a kluci byli předskokani kapely Monkey Business. Skoro 40 minut ježdění jim dalo zabrat a rovnou to zalomili v autě, místo lidsky na hotelu.

10.6.2017 – Dětský den Zubří 

Druhou zastávkou pro kluky bylo 100km vzdálené Zubří, kde měli za úkol ve dvou vstupech bavit děti i dospělé na mistním dětském dni a představit náš sport. Už z fotek je jasné, že si odvezli ty nejlepší možné reference a jedna z nich je přímo od organizátora: „Zdravím ze Zubří - ještě jednou za všecky pořadatele v Zubří děkujeme za parádní show. Mrkněte na facebooku: Sportoviště města Zubří - Pepa tam postupně vkládá fotky i odkazy na další fotogalerie ze sobotní akce. Máte tam pár vypečených kousků. Ať se dál tak daří a rozdáváte tolik radosti, úsměvů a pohody jako u nás - na těch fotkách jdou vidět ty parádně nadšené, vystrašené a různě jinak zpitvořené obličejíčky těch prcků :-)))
Kluci do akce zapojili i místního jednokolkaře, který si zasloužil ovace domácího publika.

 box_image box_image box_image box_image box_image box_image box_image box_image box_image box_image box_image box_image box_image box_image box_image box_image box_image box_image


SLEDUJTE NÁS NA SOCIÁLNÍ SÍTÍCH

Aby jste nepřišli o žádnou informaci na našem serveru, spojte se s námi na facebooku.
rss