CZ EN

Nejlepší jezdci a legendy jsou v našem týmu

profesionální jezdci s profesionálním přístupem ke sportu i show

TRIALSHOW.cz

Tým bikerů, cyklistů a hlavně profesionálních Trialistů či jednokolkařů, kteří na kole zvládnou víc, než kdokoliv jiný. Nazívají nás kouzelníky na dvou kolech, mistry řidítek, nebo králi techniky. Nás ale prostě jen baví jezdit přes překážky

Kromě hromady trénování a závodění se věnujeme exhibičním ukázkám Trialového sportu (cyklotrialu), v jakékoliv jeho podobě. Občas přibereme jednokolky, občas moto trialisty, ale vše děláme hlavně pro zajištění pořádné SHOW na akcích našich partnerů. 

Kdo nás přizve ke svému eventu, či po nás chce zajistit komplexní program, odchází vždy spokojen, stejně jako diváci, kteří uvidí něco víc, než nabízí konkurence. 

Součástí týmu je mnoho jezdců a přátel, kteří s námi spolupracují. K dispozici máme jak týmová exhibiční vozidla, která jsou zároveň mobilní překážkou pro venkovní show, tak i sestavy speciálně navržených skládacích překážek, které se dají využít v jakémkoliv prostoru od malých klubů, po velké sportovní haly. 

Nejlepší jezdci současnosti i minulosti, skvěle propracovaná exhibiční show se zapojením diváků, moderováním jezdců, zajištěním hostesek, překážek a dalšího zázemí. Zkuste jednoho jezdce, nebo celý tým. 

ZVLÁDNEME TO !!!

 

 

FOR BIKES 2013 - doprovodný program 4EVENTS

 

 

 

 

POZNEJTE NAŠE JEZDCE

jsme závodníci i show-mani

Vlastislav Kabeláč Čiháček

Vlastislav Kabeláč Čiháček, kterému nikdo z týmu neřekne jinak než Čihi je jeden z nejúspěšnějšíc...


cihi@trialshow.cz

Martin Šimůnek

Martin Šimůnek, je jednou z legend trialového sportu. Martin je trojnásobným mistrem světa federace BIU (Biketrial) v obdob...


simon@trialshow.cz

Roman Chvojka

Týpek z Řevnic, co za dobu trvání klubu a všech našich webů nedodal svůj profil a pokud ho nedodá, tak mu ho sem nedáme :)

 

...


roman@trialshow.cz

Petr Jeřicha

Petr Jeřicha alias "Jéřa" se trialu věnuje od svých 11 let a od té doby se zúčastnil stovek exhibic a závodů. Aktuálně...


jera@trialshow.cz

Honza Řeháček - UNI

Honza „Řehy“ Řeháček je jeden z nejlepších trialistů na jednokolce nejen v České republice, ale i ve světovém měřítku.

...


rehy@trialshow.cz
ZPĚT NA ÚVODNÍ STRÁNKU


SLEDUJTE NÁS NA SOCIÁLNÍ SÍTÍCH

Aby jste nepřišli o žádnou informaci na našem serveru, spojte se s námi na facebooku.
rss